izlenme 42
izlenme 36
izlenme 66
izlenme 66
izlenme 90
izlenme 90
tvarşivi / Magazin / 
UNICEF'ten Tuba Büyüküstün'e büyük şok!
UNICEF'ten Tuba Büyüküstün'e büyük şok!
16.08.2017 12:03 | 102 izlenme
2014'ten bu yana UNICEF'in "İyi Niyet Elçisi" olan Tuba Büyüküstün'ün özel yaşantısı sebebiyle bu görevinin iptal edileceği iddia edildi!

Magazin basının son dönemde manşetlerinden düşmeyen güzel ismi Tuba Büyüküstün, çalkantılı özel hayatı sebebiyle zor günler geçiriyor. Onur Saylak'la ikiz çocuklarına rağmen 6 yıllık evliliğini bitiren Büyüküstün, iddialara göre henüz boşanmadan işletmeci Umut Emirgen'le yeni bir aşk yaşamaya başlamıştı. Gizli bir aşka yelken açan ikili, gazeteciler tarafından yakalanınca devreye Evirgen girmiş ve gazetemizin muhabirini adamlarıyla gasp ettirmişti.

2014'TEN BERİ
Olay sonrası Evirgen, tutuklu olarak yargılanırken Tuba Büyüküstün de kayıplara karıştı. Tahliye olan işletmeci sevgilisiyle Fransa'da kısa bir tatil yapan oyuncuya bu olaylı aşkı itibar kaybettirdi. Türkiye'nin yanı sıra Arap dünyasında da büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncunun adının karıştığı skandal olay sonrası UNICEF Türkiye, iddiaya göre Radikal bir karar aldı. 2014'ten beri UNICEF'in 'İyi Niyet Elçisi' olan Büyüküstün'ün bu görevine son verileceği öne sürüldü.

Sansasyonel aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Büyüküstün'ün yerine de özel yaşamını gözlerden uzak yaşayan başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'nın getirileceği konuşuluyor.

Bugün neler oluyor?