izlenme 60
izlenme 66
izlenme 120
izlenme 78
izlenme 1308
izlenme 72
tvarşivi / Magazin / 
Türkiye güzelinin en duygu dolu paylaşımı...
Türkiye güzelinin en duygu dolu paylaşımı...
11.08.2017 13:37 | 1248 izlenme
Özlem Kaymaz: Biliyorum, bir gün pişirdiğim yemeği yiyebileceksin...

1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, 15 yaşına giren Nager sendromlu oğlu Daniel De Vries'ın doğum gününü Instagram sayfasına yazdığı duygu yüklü mesajla kutladı.

 

Oğluna hazırladığı süpriz partinin fotoğraflarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Özlem Kaymaz, altına şu notu düştü:

"Satırlara sığdırmak zor duygularımızı... Yıllar önce 10 Ağustos'ta hiç bilinmeyen, zorlu olacağını tahmin ettiğimiz bir yola çıktık seninle tanışıp bir öpücük kondurup iyi şanslar dilediğim anda... 3 ay sonra kucağıma alabildim... kablolar arasından öptüm kokladım, 1 yıl sonra evimize , yatağına getirebildim... 7 yıl sonra ilk defa sesini duyabildim... Kaç defa yalvardım sağlığın için... her ameliyatında nefesimizi tutup bekledik ailece... Çok şey öğrendik, ağladık, sevindik, çalıştık, uyumadık... hep sevdik! 15 koca yıl... tam 'gücüm bitti' dediğim yerlerde sen bize güç verdin yeniden... Biliyorum bir gün pişirdiğim bir yemeği yiyebileceksin! Bak bugün bu yazdıklarımı okuyabiliyorsun... Seni seviyorum bebeğim Yeni yaşın kutlu olsun!"

Özlem Kaymaz'ın 2002 doğumlu oğlu Daniel, Nager sendromu ile dünyaya geldi ve 15 yılda sayısız ameliyat geçirdi.

Eşi Watze de Vries'den de oğlunun hastalığı nedeniyle ayrılan Kaymaz,yıllar önce verdiği bir röportajda yaşadığı zorluğu "Oğlumuz için çok savaştık ama sevişmeyi unuttuk. Boşanmamızın sebeplerinden biri de Daniel'dı. İkimizin de kanadı kırık" cümleleriyle anlattı...

 

Bugün neler oluyor?