izlenme 48
izlenme 18
izlenme 72
izlenme 114
izlenme 24
izlenme 60
tvarşivi / Ana Haber Bültenleri / Show Haber
Show Haber deneyimli sunucu Jülide Ateş'in sunduğu Ana Haber Bülteni Türkiye'nin nabzını tutmaya devam ediyor 05 Eylül 2017
Show Haber deneyimli sunucu Jülide Ateş'in sunduğu Ana Haber Bülteni Türkiye'nin nabzını tutmaya devam ediyor 05 Eylül 2017
19.09.2017 10:43 | 66 izlenme
New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı korumak için ABD polisinin çok sıkı güvenlik önlemleri aldığı görüldü.

Türk heyetinin konakladığı The Peninsula Otel’in çevresinde çok sayıda Türk vatandaşı ellerinde bayraklarla ve sloganlarla Erdoğan’ı karşıladı. Otele gelişinde makam aracından inen Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindeki Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu  ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile kendisini bekleyen Türklerin yanına gidip selamlaştı ve daha sonra oteline geçti. 
16 Mayıs’ta Washington’daki Büyükelçilik önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın korumalarının protestoculara müdahalesi nedeniyle ABD mahkemesi korumalara yönelik yakalama kararı çıkarmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu nedenle ABD’ye korumalarını götürmedi. Cumhurbaşkanı’nı korumak için seferber olan ABD polisi, kaldığı otelin çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldı. 
Otelin bulunduğu sokak trafiğe kapatılırken, yayalar aramadan geçirildi. 

Bugün neler oluyor?