Sıkça Sorulanlar 

Tvarsivi.com yeni altyapısı ve ara yüzünü görücüye çıkardı

Türkiye'nin ilk ve tek TV arama motoru tvarsivi.com, yenilenen altyapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle TV içeriklerine erişim sürecini keyfe dönüştürüyor.

Güncellenen geniş ve hızlı altyapısıyla; Türkiye’deki Televizyon yayınlarıyla ilgili merak edilenleri, tek bir tıkla ziyaretçisine sunan tvarsivi.a24.com.tr, düşük internet bağlantılarında dahi yüksek hızda performans için yeniden yapılandırıldı.
Haber ve videolarını; Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun bir şekilde ziyaretçisine sunan
tvarsivi.a24.com.tr; arttırılan görüntü kalitesiyle büyük beğeni topluyor.

JET HIZINDA ARAMA BÖLÜMÜ

Arama bölümüyle TV yayınlarıyla ilgili metin ve görüntülere daha hızlı erişim imkanı sunan yeni tvarsivi.com’un yenilenen altyapı özellikleri bununla da sınırlı değil.

ARA – BUL - İZLE, SİTENE EKLE
Televizyon içerikleriyle ilgili büyük sıkıntı çeken site ve blok sahipleri ve editörlerinin de düşünüldüğü yeni sisteme Ekle butonu da dâhil edildi. Yeni sistemde dileyen kişi içerikler altında yer alan “Sitene Ekle” alanıyla istediği bir görüntüyü saniyeler içinde sitesine ekleyerek içeriğini zenginleştirebilecek.

“BENİ OYALAMA” DİYENLERE TEK TIK ÖZELLİĞİ
“Beni görüntüyle, arama ile oyalama çok işim var” diyenler için de kolaylık sağlandı. Artık üşengeç ziyaretçiler de 30’a yakın yepyeni kategori başlığı altında diledikleri konudaki tüm videolara bir tıkla erişebilecek.

PAYLAŞIM VE YORUM HAKKINA SONSUZ SAYGI
“Ben istediğim içeriğe eriştim; fakat bu bana yetmez bu keyfi bir de eşimle dostumla arkadaşımla paylaşmak da en doğal hakkım” diyenlerden misiniz? tvarsivi.com sizi de selamlıyor. İçerikler altında yer alan facebook, twitter ve Google+ butonlarıyla dilediğiniz içeriği rahatlıkla paylaşabileceksiniz.
“Bu da yetmez, izlediğim ve okuduğum içerikle ilgili fikrimi tüm tvarsivi ziyaretçileri de görsün içim ancak öyle rahat olur” diyenler de videolar altındaki “Yorum Yap” alanını tıklayarak kayıt olma derdi olmadan fikirlerini özgürce yazabilecek.