izlenme 78
izlenme 42
izlenme 30
izlenme 60
izlenme 84
izlenme 108
tvarşivi / Magazin / 
Pınar Altuğ'dan Vatan Şaşmaz paylaşımlarına çok sert yanıtlar!
Pınar Altuğ'dan Vatan Şaşmaz paylaşımlarına çok sert yanıtlar!
09.09.2017 10:52 | 210 izlenme
Pınar Altuğ'u sosyal medya paylaşımları yüzünden eleştiren bazı kullanıcılar Altuğ'un gazabına uğradı!

Hepimiz en az bir kere bir ünlünün fotoğrafının altına yorum yapmışızdır ve 'aman o kadar yorumun içinde benimkini mi görecek' demişizdir. Ancak öyle olmuyor, ünlüler kendilerine gelen yorumları yakından takip ediyor ve hatta bazılarına cevap bile veriyor.

Pınar Altuğ, Bodrum tatili sırasında teknede köpeğiyle çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaştı.


Bir takipçisi fotoğrafın altına "Vatan'ın acısını ne çabuk unuttun" notunu düştü. Pınar Altuğ  takipçisine "Siz hiç birini kaybettiniz mi bilmiyorum ama acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder, ara ara kalbiniz sızlar" diyerek karşılık verdi.

'BEN CENAZEYE NAMAZ KILMAYA GİTMEDİM'

Pınar Altuğ, başka bir takipçisinin "Tırnaklar ojeli, saçlar açık Vatan Şaşmaz'ın cenazesine geldi. Fotoğraf koysa ne olacak" sözlerine ise sert çıktı:

"Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim. Ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem. Siz kim olarak bu yorumu yapabiliyorsunuz onu da merak ettim! Beni sevmiyor, beğenmiyor olabilirsiniz. Ona da saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım! Malum şahsi sayfam... Bu arada üzüntü göstermelik değildir, kalpte yaşanır..."

Bugün neler oluyor?