izlenme 510
izlenme 906
izlenme 420
izlenme 666
izlenme 768
izlenme 1128
tvarşivi / Yaşam / 
Park yerini kaptırmamak için ezilmeyi göze alarak aracın önüne oturdu!
Park yerini kaptırmamak için ezilmeyi göze alarak aracın önüne oturdu!
11.04.2018 13:55 | 180 izlenme
Bulduğu park yerini bırakmayan adam park etmek isteyen aracı engellemek için yola oturdu bu anlar güvenlik kamerasına yansıdı

Bir Tek Türkiye'de olur denecek cinsten bir vaka Eskişehir'de meydana geldi. Yolda zorlukla bulunan boş park alnını kaptırmak istemeyen vatandaş gelen aracı engellemek için yola oturdu.

Olay, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tüzün Sokak'ta yaşandı. Yaşı 25 ila 30 arasında olan genç, sokak üzerinde bulunan bir araçlık park yeri üzerinde durarak kendi aracının gelmesini bekledi. Bu esnada aynı sokağa gelen bir kamyonet tipi araç sahibi gencin durduğu park yerine geldi. Araç içerisinde bulunan orta yaşlı şahıs, aracını park etmek için gençten müsaade istedi. Fakat park yerinde duran şahıs, araçta bulunan kişiye kendi araçlarının geleceği yönünde işaretler yaptı. Ardından taraflar arasında tartışma hararetlendi. Daha sonra genç, park yerini vermemek için yola oturarak araç sürücüsüne üstüne doğru gelmesini işaret etti.

‘ARAÇLA GENCE ÇARPTI'

İlk denemesinde aracını park edemeyen sürücü, park etmek için ikinci deneme yaptı. Bu sırada genç bulunduğu yerden kalktı. Ancak yeri bırakmak istemeyen genç, araç sürücüsünün tekrar hamle yaptığını görünce tekrar yola oturdu. Bir süre duraklayan şoför, gencin ayağa kalktığını görünce aracını park yerindeki gencin üstüne sürdü. Ezilme tehlikesi atlatan genç, araç sürücüsüyle tartışmaya başladı. Kullandığı arabadan inen şahıs, genci tartaklamaya başladı. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen tarafların aile yakınlarıyla birlikte kavga daha da büyüdü. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle son bulan park kavgası, sürücüsünün aracını gencin bulunduğu yere bırakmasıyla herkes dağıldı.

Bugün neler oluyor?