izlenme 12
izlenme 60
izlenme 78
izlenme 48
izlenme 42
izlenme 72
tvarşivi / Magazin / 
Özge Uzun ülkeyi terk etti!
Özge Uzun ülkeyi terk etti!
23.08.2017 17:34 | 246 izlenme
Radikal bir karar alan Özge Uzun televizyon ekranlarına veda etmekle kalmadı ülkeye de veda ederek Bakü'ye yerleşti...
Ünlü sunucu Özge Uzun, Emre Saygı'nın Hadi Be programına konuk oldu. 
 
‘Kalbinin Ses Telleri’ adlı son kitabıyla okuyucularla buluşan ünlü sunucu Özge Uzun, konuk olduğu ‘Hadi Be’ canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.
ARTIK BAKÜ’DE YAŞIYORUM
 
Artık Bakü’de yaşadığını ve uzun bir süre daha televizyon programı yapmak istemediğini söyleyen Özge Uzun “Artık Bakü’de yaşıyorum ve 6 aydır kendimi dinlemeye başladım. Hayattan neler bekliyorum onları düşünüyorum. Bu aralar bu nedenden dolayı televizyonda program yapmak istemiyorum” dedi.
 
BAŞKASIYLA EVLENECEK DİYE KORKTUM
 
Eşi Volkan Üst ile tekrar barışmasını ve evlenmesini anlatan Özge Uzun “Volkan çok hasta olmuş ben de çocuklarla ilgili bir şey yazıyordum kendisine; ama bana geri dönmüyordu. Ben de uzun bir mesaj attım; ama hastanedeymiş. Durumu öğrenince çocuklarımın babası diye çok ağladım. Sonrasında konuşmaya başladık. 'Seninle konuşmam gerekiyor' dedi. Ben de başka birisiyle evlenecek diye düşündüm; ama 'tekrar evliliği deneyelim' dedi ve evlendik” dedi.
 
HER ZAMAN TEŞEKKÜR EDİYORUM
 
Allah’a her zaman kendisinin büyük sınavlardan geçirdiği için teşekkür ettiğini söyleyen Özge Uzun “Ben her zaman Allah’a teşekkür ediyorum. Beni bu kadar büyük sınavlardan geçirdi; ancak bunları anlatma yeteneği verdiği için” dedi.
Bugün neler oluyor?