izlenme 144
izlenme 84
izlenme 78
izlenme 102
izlenme 102
izlenme 72
tvarşivi / Magazin / 
Murat Dalkılıç'ın "Üzülmüyorsunuz?" isyanı!
Murat Dalkılıç'ın "Üzülmüyorsunuz?" isyanı!
21.08.2017 11:34 | 150 izlenme
Sorunlu bir sürecin ardından geçtiğimiz hafta Merve Boloğur ile evliliğini sonlandıran ünlü isim basında çıkan haberlere isyan etti...

Geçen hafta Merve Boluğur ile evliliğini bitirdiğini duyuran Murat Dalkılıç, hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç, 2 yıllık evliliklerini geçen hafta sonlandırma kararı aldıklarını açıklamışlardı.

Murat Dalkılıç-Merve Boluğur çiftinin boşanma kararının perde arkasında Eser Yenenler'in olduğu iddia edilmişti. Murat Dalkılıç, çıkan haberlere isyan etti.

UçanKuş'un iddiasına göre; Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç Çeşme'de bilinmeyen bir sebepten kavga etti. Eser Yenenler sakinleşmesi için Murat'ı evine davet etti. İlerleyen saatlerde kız arkadaşlarını da eve çağırdı. O geceden haberdar olan Merve Boluğur çılgına döndü ve boşanma kararı aldı.

Çıkan haberler karşısında sessizliğini koruyan Eser Yenenler'e arkadaşı Murat Dalkılıç sahip çıktı.

Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından: Eser'i böyle bir şeye alet etmek neden? Hiç üzülmüyor musunuz ya, böyle doğrusunu bilmediğiniz haberleri yazarken?' açıklamasını yaptı.

34 yaşındaki Murat Dalkılıç, boşanma kararını geçen hafta "Yıllardır büyük aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur'la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık" diyerek açıklamıştı.

Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabından duyurusunu yaptığı boşanma haberinden sonra ünlü çiftin ne zaman mahkemeye gideceğini merak ediliyordu.


Sözcü'nün haberine göre, boşanma davası eylül ayının ikinci haftası yapılacak. İkili, Kartal Aile Mahkemesi’nde bir araya gelecek ve evliliklerini sonlandıracak.

 

Bugün neler oluyor?