izlenme 132
izlenme 306
izlenme 168
izlenme 270
izlenme 228
izlenme 156
tvarşivi / Medya / 
Müge Anlı'da Fatma Uyanık olayında şok gelişme....
Müge Anlı'da Fatma Uyanık olayında şok gelişme....
10.11.2017 14:15 | 1218 izlenme
Aylardır kayıp olan Fatma Uyanık'ın ailesi 1 ay sonunda İstanbul'dan memleketlerine döndü peki neden? Fatma Uyanık öldü mü?

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda KARAMAN'da 6 ekim tarihinden beri kayıp olan Fatma Uyanık'a ne oldu? İstanbul'a gelen ve bir aydır kız kardeşlerini arayan aile Karaman'a geri döndü. Peki Fatma Uyanık'a ne oldu?

32 yaşındaki Fatma Uyanık'ın akıbetiyle ilgili araştırmalar devam ediyor. Ailenin İstanbul'dan Karaman'a geri dönmesi nedeniyle herkes merakla Fatma Uyanık'a ne olduğunu merak ediyor. Mehmet Dağcı ve Vahap Varlı arasında şüpheler devam ediyor.

MEHMET DAĞCI MI VAHAP VARLI MI YALAN MI SÖYLÜYOR?

Perşembe günü yayına bağlanan bir görgü tanığı bir kamyonun içinde çığlık duyduğunu söylüyor. İddiaya göre 22 yaşındaki Vahap Varlı, o gün 2 kez kamyonu kullandı. Vahap Varlı bu iddiaları ise kesin bir dille reddediyor. Diğer görgü tanığı olan Mehmet Dağcı ise Vahap'ı arabada gördüğünü ve kamyonetin arkasında bir kadın olduğunu söylüyor.

MÜGE ANLI ÖZÜR DİLEDİ

Müge Anlı Fatma Uyanık'ın akibetiyle ilgili canlı yayında Karaman valisinden yardım isterken yanlışlıkla Fatma Uyanık olayına cinayet dedi ve sonra düzlettip özür diledi.

Bugün neler oluyor?