izlenme 7272
izlenme 7584
izlenme 7578
izlenme 2592
izlenme 2016
izlenme 588
tvarşivi / Fragmanlar / 
Karanlıkta | In Darkness | Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı
Karanlıkta | In Darkness | Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı
09.08.2018 12:58 | 8448 izlenme
Natalie Dormer'ın Başrolünü üstlendiği, Ed Skrein ve Emily Ratajkowski’nin eşlik ettiği sürükleyici ve sürprizi bol suç filmi.

Game of Thrones ve The Hunger Games serisinin yıldızlarından Natalie Dormer’a, Deadpool’la çıkış yapan Ed Skrein ve Emily Ratajkowski’nin eşlik ettiği sürükleyici ve sürprizi bol suç filmi “IN DARKNESS / KARANLIKTA”, 17 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak.

Özet: Görme engelli bir piyanist olan Sofia’nın hayatı, üst komşusu Veronique’nin şüpheli bir cinayete kurban gitmesiyle alt üst olur. Olayın sorumluları, cinayetin tek tanığı olan genç kadının peşine düşerler. Sofia kendini bir anda acımasız bir suç örgütünün hedefi haline gelmiş halde bulur. Gizli ajanlarla, suç ve şantajlarla dolu yeraltı dünyasında cinayetin perde arkasını çözmeye çalışırken Sofia’nın yolu, Veronique’nin eski bir savaş suçlusu olan babasıyla kesişecektir. Sürprizlerle dolu hikayesiyle temposu bir an bile düşmeyen filmin başrollerinde Game of Thrones ve The Hunger Games serisiyle tanınan Natalie Dormer’a Ed Skrein (Deadpool, The Transporter Refueled) ve Emily Ratajkowski (Gone Girl, Entourage) eşlik ediyor.

Bugün neler oluyor?