izlenme 5550
izlenme 5916
izlenme 6006
izlenme 5622
izlenme 5940
izlenme 5940
tvarşivi / Magazin / 
Jet Sosyete dizisinde Ahmet Kural göndermesi
Jet Sosyete dizisinde Ahmet Kural göndermesi
22.11.2018 16:36 | 6144 izlenme
TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Jet Sosyete dizisinin son bölümünde 'kadına şiddet' göndermesi büyük alkış topladı.

Jet Sosyete'nin yeni bölümünde Gizem karakterinin çektiği dizi esnasında rol gereği şiddete uğraması gerekti. Karaktere hayat veren Gülse Birsel'in verdiği mesaj sosyal medyada büyük alkış aldı.

Bununla beraber Gizem'in tepkisi, geçen günlerde Sıla'ya şiddet uygulayan oyuncu Ahmet Kural'ı hatırlattı.

Yönetmenin tokat sahnesini ‘itiş kakış'a çevirmesi üzerine Gizem karakteri, ‘Yani karşılıklı itiş kakış diyorsunuz yani, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum' şeklinde karşılık vermesi Ahmet Kural'ın ‘Vurmadım, itiş kakış oldu' açıklamasını gündeme getirdi.

'BİZ BU ADAMLARA MAÇO DEĞİL PSİKOPAT DİYORUZ'

Ardından itişme üzerine yıkılmayan Gizem karakteri bu defa "Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Senaryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız" dedi.

Bugün neler oluyor?