izlenme 366
izlenme 102
izlenme 42
izlenme 96
izlenme 84
izlenme 30
tvarşivi / Magazin / 
Jess Molho'dan sevenlerini çok üzen paylaşım: Uzun bir süre kollarımı kullanamayacağım
Jess Molho'dan sevenlerini çok üzen paylaşım: Uzun bir süre kollarımı kullanamayacağım
15.08.2017 10:07 | 102 izlenme
Ünlü sunucu Jess Molho spor yaparken kendini ciddi anlamda sakatladı ve uzun bir süre kollarını kullanamayacağını sosyal medya hesabı aracılığı ile duyurdu...

Ünlü sunucu Jess Molho spor yaptığı esnada ağır bir şekilde sakatlandığını ssoyal medyadan paylaştı. Molho, 'uzun bir zaman ellerimi ve kollarımı kullanamayacağım' açıklamasını yaptı.

Spora olan merakıyla bilinen Jess Molho ters bir hareket yapınca iki biceps tendomu birden kopardı. Bir süredir hastanede tedavi olan ünlü sunucu yaşadığı zor günleri sosyal medyaaracılığı ile takipçileri ile paylaştı.

Molho paylaştığı bu kareye şunları yazdı; Bazen bir şeyler üst üste gelebiliyormuş meğer... Ters bir hareket biraz da kendimi hala 20 yaşında hissetmem sonucu iki biceps (pazı) tendomu birden kopardım. (literatürdeyim) Bugün taburcu oluyorum, uzun bir zaman ellerimi ve kollarımı kullanamayacağım... Mesaj atanları okuyacağım ama yazamayacağım, uzun süre gitar da çalamayacağım ama merak edenlere duyurulur çenem tam gaz çalışıyor, programa zamanında geri döneceğim, bugün robocop kollarım olacak, önce sağlık dostlar... Hepinizi öpüyorum, görüşmek üzere, sevgiler... Sabır testim devam ediyor. 

JESS MOLHO'NUN EŞİ SİLAHLI SALDIRI SONUCU YARALANMIŞTI

Geçtiğimiz ay Bodrum Türkbükü’nde gece yarısında gerçekleşen silahlı saldırı yaşanmıştı. O gün mekanda bulunan Jess Molho'nun eşi Zeynep Molho ölümden dönmüştü. Kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından iki beach club'a silahlı saldırı düzenlenmişti. 1 kişinin öldüğü saldırıda Jess Molho'nun eşi Zeynep Molho da sırtından yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Zeynep Molho geçirdiği operasyonun ardından taburcu edilmişti.

Bugün neler oluyor?