izlenme 6
izlenme 18
izlenme 66
izlenme 60
izlenme 96
izlenme 66
tvarşivi / Magazin / 
İlk 10'a giremeyen Türkiye güzeli adayı beddua yağdırdı!
İlk 10'a giremeyen Türkiye güzeli adayı beddua yağdırdı!
22.09.2017 10:29 | 1200 izlenme
Miss Turkey 2017'e iddialı bir giriş yapan Gözde Baddal, beklediği dereceyi alamayınca herkese beddualar yağdırdı

Dün akşam yapılan yarışmada Türkiye'nin en güzeli olabilmek için yirmi güzel kız mücadele etti. Miss Turkey 2017 finalini Itır Esen kazandı. Dereceye giremeyen Miss Turkey yarışmacısı Gözde Baddal organizatörlere "Allah hepinizin belasını versin" diyerek yüklendi.

İDDİALI AÇIKLAMALAR YAPMIŞTI

Final gecesinden iki gün önce "Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İçinizden iyi olan 2. olsun çünkü 1. benim" yazılı bir paylaşım yapan Gözde Baddal, yarışmada derece alamayınca büyük şok yaşadı.

"ALLAH HEPİNİZİN BELASINI VERSİN"

Hüsranı öfkeye dönüşen genç yarışmacı, bu kez elendikten sonra yeni bir paylaşımda bulundu. Yenilginin öfkesiyle telefonuna sarılan Gözde Baddal, bu kez "Allah hepinizin belasını versin ilk 10'a bile giremedim #MissTurkey2017" bir not yayınladı.

TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan bu paylaşım genç yarışmacının tepki toplamasına sebep oldu. Tepkiler üzerine özür dilemek yerine yeni bir tweet daha atan Baddal, tavrını aynı şiddetle sürdürerek "Yalaka değiliz diye bunlar oluyor hep" şeklinde bir paylaşımda bulundu.

İşte yarışmacının o paylaşımları;

Bugün neler oluyor?