izlenme 36
izlenme 24
izlenme 42
izlenme 48
izlenme 210
izlenme 108
tvarşivi / Magazin / 
Hakan Hepcan'a Şahan Gökbakar ve Hacı Sabancı'dan büyük tepki!
Hakan Hepcan'a Şahan Gökbakar ve Hacı Sabancı'dan büyük tepki!
21.08.2017 17:09 | 192 izlenme
Galatasaraylı futbolcu Bafetimbi Gomis için Maymun benzetmesi ile paylaşımda bulunan Hakan Hepcan'a ünlü isimlerden tepki geldi....

Fenerbahçe taraftarlılığıyla tanınan Hakan Hepcan'ın Twitter hesabında paylaştığı yorum büyük tepki çekti. Hakan Hepcan, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından attığı tweette, "Bizim takım oturana kadar lig biter hacı. Galatasaray'da bi tane maymun var topa düşmanı gibi vurup yere falan atıyo kendini işimiz çok zor." ifadelerini kullandı.

Hakan Hepcan, olayın büyümesiyle sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi, bunun üzerine koyu Galatasaraylı komedyen Şahan Gökbakar'dan fenomene tepki geldi

HACI SABANCI DA TEPKİ GÖSTERDİ

Şahan Gökbakar'ın bu paylaşımı kısa sürede birçok yorum alırken,  iş adamı Hacı Sabancı'nın "Yetenekli mi yeteneksiz mi bilemem de efendi falan değil... Terbiyesizin teki bu çocuk" şeklinde cevaplaması dikkatten kaçmadı.

"CEM YILMAZ KADAR ZEKİ BULMUYORUM" 

Gökbakar'ın paylaşımını gören Hakan Hepcan'dan ise yanıt gecikmedi. Hepcan Twitter hesabı üzerinden komendyen şunları yazdı: "Şahan Gökbakar'da linç kervanına katılmış fakat onu asla ciddiye almam çünkü kendisini Cem Yılmaz kadar kaliteli ve zeki bulmuyorum."

Bugün neler oluyor?