izlenme 42
izlenme 132
izlenme 36
izlenme 66
izlenme 36
izlenme 36
tvarşivi / Magazin / 
Güzel oyuncudan su altında koşu dersleri...
Güzel oyuncudan su altında koşu dersleri...
19.08.2017 09:56 | 114 izlenme
İddialı oyunculuğunun yanı sıra düzgün fiziği ve sağlıklı yaşama olan tutkusuyla tanınan Neslihan Yeldan'ın "Aqua Jog" paylaşımları...

Düzenli beslenmeye olan ilgisini ve yaptığı sporları İnstagram hesabından paylaşarak takipçilerine de önerilerde bulunan Neslihan Yeldan, son dönemde aqua jog antrenmanı yaparak formunu koruyor.

Suda dikey pozisyonda, tüm vücut kaslarının kullanıldığı, suya karşı yürüme ve koşu bazlı yapılan bu sporu deneyen Yeldan, instagram'da paylaştığı fotoğrafa şu notu yazdı:


"Hem suyun içinde yapılması, kan ter içinde kalmadan vücudun şekle girmesi, yapan kişinin tek derste farkı görüyor olması, suyun dinlendirici etkisi, hocamın genç bir kadın girişimci olması bu sporu benim için çok ilginç ve çekici hale getirdi. Fotoğraflarda olmayan belinize taktığınız bir kemer ve su içinde kullandığınız birkaç aparat var. Bünyeye göre 500-800 kalori arası harcayabiliyorsunuz. Ben her seferinde sudan daha diri ve ruh halim daha iyi çıkıyorum. Hareketler de öyle kolay değil. İnsan sudayken bile susuyor. Bir deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız."

Sezon öncesi oğluyla tatilin tadını çıkarmaya devam eden Yeldan, şu sıralarda Yunanistan’da enerji depoluyor.

Bugün neler oluyor?