izlenme 876
izlenme 1008
izlenme 414
izlenme 510
izlenme 942
izlenme 432
tvarşivi / Yaşam / 
Engelli hastayı odasından kovan doktor!
Engelli hastayı odasından kovan doktor!
10.04.2018 13:06 | 702 izlenme
Gittiği doktorda randevusundan 10 dakika erken kapıyı çalan hasta ve yakını doktordan beklenmedik bir tepki aldı ve bu anları telefonla kayıt etti.

Sağlık çalışanları uzayıp giden kuyrukları eritmeye çalışırken, hastalar da o kuyrukta bunalıyor. Ancak bu kez durum biraz farklı. Kameralara yansıyan engelli hasta ve doktor tartışması Ankara’dan geldi.

“ENGELLİ BABAM İLE BİZİ KAPIYA ATTI”

İddiaya göre Emre Çoban yüzde 95 engelli babası Mehmet Çoban’ın tedavisi için MHRS sisteminden Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi’nden saat 10.20’ye randevu aldı. Saat 10’u 10 geçe sırada bekleyen hiç hasta kalmadığı gerekçesiyle Emre Çoban doktorun kapısını çaldı.

İDDİA “DOKTOR BAĞIRMAYA BAŞLADI”

Ailenin iddiasına göre doktor “İşimi yaptırmıyorsunuz” diyerek bağırmaya başladı. Tartışmayı Emre Çoban cep telefonu kamerası ile kaydetti. Videodaki görüntü, doktorun aileyi odadan kovması ile sonlandı.

DOKTOR “BANA HAKARET ETTİNİZ”

Videodaki görüntülere göre Cerrahi Uzmanı H.F.K kendisine hakaret edildiğini söylüyor. Aile ile doktor arasında uzayıp giden tartışma boyunca doktor kendisine hakaret edildiğini, aile de ilk hakareti doktorun yaptığını iddia ediyor.

Bugün neler oluyor?