izlenme 60
izlenme 66
izlenme 90
izlenme 24
izlenme 54
izlenme 54
tvarşivi / Magazin / 
Ece Seçkin'in çakması plaj konserinde!
Ece Seçkin'in çakması plaj konserinde!
15.08.2017 11:15 | 90 izlenme
Yalova Çınarcık'ta bir mekanda görünen Ece Seçkin mini bir konser verip hayranları ile selfie çektirdi ama işin gerçeği o şahıs Ece Seçkin değildi!
Pazar günü Yalova Çınarcık'ta yaşanan olayda bir kulübün programında Ece Seçkin olduğu iddia edilen bir kişi sahne aldı ve geceye katılanlarla selfie çektirip mini bir konser performansı sergiledi
 
Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olan sahil partileri ve burada sahne alan şarkıcıların haberleri magazin sayfalarında bol bol kendisine yer buluyor. Ancak bu defaki haber son derece ilginç… Geride bıraktığımız pazar günü Yalova Çınarcık’ta Deniz Feneri Beach Club adlı bir mekan misafirlerinin karşısına şarkıcı Ece Seçkin’i çıkardı. Zaman zaman dj kabinine geçen ve yaptığı playbackle misafirleri eğlendiren Seçkin hakkındaki gerçekse bir süre sonra ortaya çıktı. Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdığı olay şu şekilde gelişti: “Uzun sarı saçları, güneş gözlüğüyle bir kadını sahneye Ece Seçkin diye çıkardılar… Playback Ece Seçkin şarkıları söyletip, dans ettirdiler… O sırada gerçek Ece Seçkin, çakmasının Çınarcık'ta konser verdiğinden bi haber Yunanistan'ın Meis adasında paddle board yapıyordu. Bir süre sonra olaylardan haberi oldu sanırım ve organizatörlerden birinin Instagram sayfasının altına, “Ece Seçkin de oradaymış. Diva diye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız” diye bir yorum bıraktı. İşte beach party olayında geldiğimiz son nokta bu…”

Bugün neler oluyor?