izlenme 84
izlenme 66
izlenme 84
izlenme 66
izlenme 78
izlenme 60
tvarşivi / Ana Haber Bültenleri / ATV haber
ATV Ana Haber Bülteni Haberin merkezi Şebnem Sunar Küçük'ün sunumuyla ekrana geliyor 22.08.2017 Salı
ATV Ana Haber Bülteni Haberin merkezi Şebnem Sunar Küçük'ün sunumuyla ekrana geliyor 22.08.2017 Salı
23.08.2017 10:51 | 198 izlenme
İstanbul'da yaşanan son dolu faciasından sonra yeni gelen yağmur dalgalarında halk çok daha fazla önlem aldı...

Araçlarını Dolu Yağışından Korumak İsteyen Sürücüler, Kapalı Otoparkları Tıka Basa Doldurdu...

İstanbul'da etkili olması beklenen dolu yağışı nedeniyle araçlarında maddi hasar oluşmasından korkan sürücüler, kapalı otoparklara akın edince otoparklarda yer kalmadı.

İstanbul'da dolu yağışının beklendiğini duyan sürücüler, araçlarını korumak için kapalı otoparklara park etti. Otoparklarda hiç olmadığı kadar yoğunluk yaşandı.

KAPALI OTOPARKLARA AKIN ETTİLER

Art arda yayınlanan hava durumu uyarıları İstanbulların çok farklı tedbir almasına neden oldu. Bunda geçtimiz günlerde yaşanan sıradışı dolu yağışı, bu yağışın özellikle otomobillerde yol açtığı hasarların etkisi var. Otomobillerini bugün yaşanması beklenen dolu yağışından kaçırmak isteyen sürücüler Üsküdar'da kapalı otoparklara akın etti. Bu bölgede otoparklar ağzına kadar doldu hatta kapılarını da kapattı. Kapılarını kapatıp artık otomobil almayan parklardan biri de 4 katlı bu otopark. Kapıya kadar gelip "dolu" tabelasını gören İstanbullu sürücüler bir başka otopark arayışına giriyor.

''DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR YOĞUNLUK OLMADI''

Otopark çalışanı "Dolu yağacak dediler otopark tamamen dolu. Daha önce bu kadar yoğunluk hiç olmadı.Meteorolojinin uyarı nedeniyle otoparkımız doldu" diye konuştu.

Bugün neler oluyor?