izlenme 48
izlenme 168
izlenme 66
izlenme 30
izlenme 120
izlenme 96
tvarşivi / Magazin / 
Adriana Lima: "Metin'e sadakatim sonsuz."
Adriana Lima: "Metin'e sadakatim sonsuz."
10.08.2017 11:39 | 72 izlenme
Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima'nın bir paylaşımı yüzünden Metin Hara ile sorun yaşayan Lima'dan açıklama geldi...

Adriana Lima'dan Instagram üzerinde samimi görüntülerini paylaştığı eski sevgilisi hakkında açıklama geldi: Adam Eşcinsel

Eski sevgilisini evinde misafir eden ve Instagram hesabından bir görsel paylaşan Lima, "Metin'e sadakatim sonsuz. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım" açıklamasında bulundu.

Metin Hara ve Adriana Lima aşkı gündemden düşmek bilmiyor. En son Adriana Lima, "eski sevgilisine döndü" yönündeki haberlerin magazin basınında yer alması üzerine, Ünlü model Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.

EVİNDE ESKİ SEVGİLİSİNİ MİSAFİR ETMİŞTİ

Geçen ay Bodrum'da yazar sevgilisi Metin Hara ile tatil yapan Adriana Lima, önceki gün New York'taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miltiadis Kastanis'i ağırlamıştı.

DEDİKODULAR HER YERDE HABER OLMAYA BAŞLAYINCA FOTOĞRAFI SİLDİ

Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini Instagram hesabına koydu ve fotoğraf binlerce beğeni aldı. Fotoğrafa Metin Hara'nın ne yorum yapacağı merak konusu olurken, Adriana Lima, Metin Hara'dan ayrıldı haberleri de yazılmıştı. Haberlerin ardından ise Lima fotoğrafı Instagram hesabından silmişti.

ADRIANA LIMA'DAN O FOTOĞRAFA AÇIKLAMA GELDİ

Instagram'ı bugün için 'hakikat platformu' olarak kullandığını belirten Brezilyalı modelin mesajı şöyle: "Aşkım Metin'e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

"SAHTE HABER YAPMAYI BIRAKIN"

Türkiye'ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin'in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın. Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.

"TÜRKİYE'YE DÖNMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim. Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye'ye dönmek için sabırsızlanıyorum."

Bugün neler oluyor?