izlenme 150
izlenme 42
izlenme 90
izlenme 144
izlenme 132
izlenme 36
tvarşivi / Yaşam / 
Yeşim Salkım otobüste mini konser verdi yolcular mest oldu....
Yeşim Salkım otobüste mini konser verdi yolcular mest oldu....
07.09.2017 16:21 | 438 izlenme
Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, Bodrum'dan İstanbul'a otobüsle döndü. Mikrofonu eline alan Salkım şarkı söylemeye başlayınca yolcular şaştı kaldı.

Bodrum'dan İstanbul'a otobüs ile dönen ünlü sanatçı Yeşim Salkım muavinlik yaptı. Eline anons mikrofonunu alan Salkım otobüste konser verdi.

OTOBÜS ŞOFÖRÜ CANLI MÜZİK ANONSU İLE MİKROFUNU SALKIM'A VERDİ

Otobüs kaptanı Yeşim Salkım'ı anons ederek "Değerli konuklarımız, aracımızda canlı müzik dinlemek ister misiniz? Güçlü bir sesi olan halk tarafından sevilen çok değerli bir sanatçımız otobüsümüzde yolculuk ediyor. Kendisini ön tarafa davet ediyorum. Karşınızda Yeşim Salkım" dedi.

YOLCULAR YEŞİM SALKIM'I GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Otobüste yolculuk eden vatandaşların çığlıkları ve alkışları arasında Kaptanın yanına gelen Yeşim Salkım"Yolculuk biran önce bitsin de evimize dönelim. Kısa bir şarkı söyleyeyim. Sonra bol bol sohbet ederiz" ifadelerini kullandı.
Sabaha kadar şarkı söyledi

SALKIM, YOLCULUK BOYUNCA ŞARKI SÖYLEDİ

Mikrofonu eline alan Salkım yolculuk boyunca şarkılar söyleyip, vatandaşlar ile bol bol sohbet etti. Gece yolculuk devam ederken vatandaşların bir anda alkış çalıp Yeşil Salkım'ı tekrar şarkı söylemesini istedi. Salkım yolcuları kırmayarak sabaha kadar otobüste şarkı söyleyip vatandaşlarla sohbet etti.

Bugün neler oluyor?