izlenme 6
izlenme 180
izlenme 78
izlenme 84
izlenme 120
izlenme 138
tvarşivi / Magazin / 
Renkli Sayfalar Programının Sunucuları Sevenlerine Böyle Veda Ettiler...
Renkli Sayfalar Programının Sunucuları Sevenlerine Böyle Veda Ettiler...
17.02.2017 18:34 | 4572 izlenme
Kanal D Ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programının ekran yüzleri Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt bugün son kez yayına çıktılar

Kanal D'nin gündüz kuşağında yer alan magazin programı Renkli Sayfalar'ın ekran yüzleri programa veda etti. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu Renkli Sayfalar programının bugünkü yayınında sunucuların veda anları yer aldı. Kısa süre sonra ekranlara geri döneceklerini açıklayan Müge-Gülşen ikilisi, ayrılık sebebini ise 3. kişiyi aralarına almak istememeleri olarak özetledi.

ASENA ATALAY'IN İSMİ GEÇİYORDU

Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek'in kızı Şule Zeybek ile Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'ın yeni formatıyla 'Renkli Sayfalar'ı sunmaya başlayacağı iddia edilmişti, fakat kadroda değişikliğe gidildi ve Asena Atalay'ın programda yer almayacağı kesinleşti.

LERZAN MUTLU KOLTUĞU KAPTI

Programla yolları ayıracak olan Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Dalt'ın yerine gelecek isimler netleşti. Magazinn.com'un haberine göre programda Şule Zeybek'e Lerzan Mutlu eşlik edecek. Daha öncesinde Söylemezsem Olmaz adlı programın moderatörlüğünü üstlenen Lerzan Mutlu, yeni sezonda programın kadrosunda yer almamıştı.

Bugün neler oluyor? 

tvarsivi.com'u facebook'tan takip et