izlenme 126
izlenme 72
izlenme 114
izlenme 174
izlenme 132
izlenme 144
tvarşivi / Fragmanlar / 
Kısmetse Olur 384.Bölüm Fragmanı
Kısmetse Olur 384.Bölüm Fragmanı
15.03.2017 18:05 | 618 izlenme
Kısmetse Olur programının yeni bölümü 16 Mart Perşembe günü saat 12.30'da kanal D ekranlarında olacak

Kısmetse Olur 16 Mart fragmanında büyük sürpriz – Aycan geri mi dönüyor?

Kısmetse Olur son bölüm ardından yayınlanan 16 Mart fragmanında büyük sürpriz! Farklı formatı ve birbirinden farklı kişilikteki adaylarıyla dikkatleri üzerine çeken Kısmetse Olur’un yarınki bölümünde sağlık problemleri nedeniyle evden ayrılan Aycan, Onur’un doğum günü için eve giriş yapıyor. Herkes büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Peki, Aycan Kısmetse Olur’a geri mi dönecek? İşte, detaylar!

Kısmetse Olur 16 Mart bölümünde yaşanacaklara dair ilk tüyolar yayımlanan fragmanla geldi. Kanal D’nin sevilen gündüz kuşağı programı Kısmetse Olur’un 384. bölüm fragmanına Onur’un doğum günü kutlaması damga vurdu. Evlilik hayali kurduğu gelin adayı Aycan’ın kendi isteğiyle evden ayrılması ardından zor günler geçiren Onur için bir sürpriz hazırlanıyor. Sağlık problemleri nedeniyle programa veda eden Aycan, Onur’un doğum günü için Kısmetse Olur evine giriyor. Peki, fragmanda Onur’un tepkisi nedeniyle gözyaşı döktüğü görülen Aycan, Kısmetse Olur’a geri mi dönecek? Bu sorunun yanıtı yarınki bölümde netleşecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melis ve Kemal arasında beklenmedik bir tartışma çıktı. Hızlı bir ilişkiye başlayan Melis ve Kemal kırmızı odada tartışmaya başladı. Sonrasında ise Melis, Kemal'in sözleriyle davranışlarının tutarsız olduğunu ifade ediyor. Melis, "Ben kolay kolay bir insanın elini tutmam, o insanın elini tuttuysam da gidebildiğim yere kadar giderim" diyerek tavrını koydu...Öte yandan Rabia ve İlkay arasındaki yakınlaşma da dikkat çekti. İlkay, damat adaylarına Rabia'yı beğendiği ve gerekeni yapacağını söyledi. Rabia ise İlkay'la kırmızı odada, artık aşk yaşamak istediğinin altını çizdi. Romantik anlar yaşayan ikili yeni bir aşkın da temellerini atmaya başladı. Rabia İlkay'a "Daha öncede bu evde bir ilişki yaşadım ama şuan son olsun istiyorum" dedi.

AYCAN NEDEN AYRILMIŞTI?

Kısmetse Olur'un evlilik yolunda ilerleyen çifti Aycan ve Onur ilişkisi Aycan'ın annesi Nurcan Hanım'ın sözleri nedeniyle gerilmişti. Onur'la baş başa konuşan Nurcan Hanım'ın sözleri ikilinin arasını açmıştı. Sinir kontrolü yapamadığı için diskalifiye noktasına kadar gelen Aycan, sağlık sorunları nedeniyle kısa süreliğin ayrımıştı ancak Seda Akgül, ellerinde bir takım raporlar olduğunu söyleyerek Aycan'ın eve bir daha giriş yapamacağını söylemişti. 

Bugün neler oluyor?