izlenme 72
izlenme 114
izlenme 150
izlenme 210
izlenme 126
izlenme 108
tvarşivi / Fragmanlar / 
Diriliş Ertuğrul 80.Bölüm 2. Fragmanı
Diriliş Ertuğrul 80.Bölüm 2. Fragmanı
14.03.2017 20:08 | 810 izlenme
TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü 15 Mart Çarşamba akşamı saat 19:45 itibariyle sizlerle olacak

Diriliş Ertuğrul 80. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul dizisi 80. bölümünde ikinci fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı 80. son bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Dünyaca hayran kitlesine ulaşmış dizi hız kesmeden devam ediyor. İzleyenleri her bölümüyle ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 80. son bölüm de neler olacak?

BAMSI ÖLÜYOR MU?

Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan 80. Bölüm 2. Fragmanında heyecan üst seviyeye çıkıyor. ''Bamsı ölecek mi?'' soruları izleyiciler tarafından merakla beklenirken Tekfur'un kalesine yapılan baskında ok atışları yapan kişinin Bamsı olduğu görülüyor. Böylece düşünülenin aksine dizinin sevilen karakterlerinden (Bamsı) Nurettin Sönmez diziye devam edecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 80. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Batuhan'ı kullanarak, Aslıhan'ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek'in desteğini alarak Hanlı Pazarı elde etmek istemiştir. Askerlerinin Aslıhan'ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar'a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır. Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul'un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar'a getirilmiştir.

Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in elinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Helena'nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius'un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır.

Aklı Helena'da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır. Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir? Bugüne kadar abisi Aliyar'a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 79. SON BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Vasilius'un desteğiyle Aliyar ve Ural'a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar'ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar'ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in Ural'ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul'un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

Bugün neler oluyor?